Batohy Husky

Batohy Husky jsou připravované pro outdoor a určitou fyzickou zátěž. Stručně a jasně, tyto batohy můžete použít kdekoliv. Do přírody, na různě náročné túry, do města i do školy. Je ovšem jasné, že ne vždy využijete prvky, které nabízí. Objemy se pohybují od 11L až do expediční velikosti 75L.

Absolutně všechny batohy mají anatomicky tvarovaný zádový systém a prodyšné polstrování na ramenních popruzích. Tyto přednosti oceníte naprosto kdekoliv. Pro běžné nošení za tmy se hodí reflexní prvky, které naleznete skoro na každém batohu. Mp3 se stala velmi moderní a nepostradatelnou věcí, a ani Husky na ni nemohlo opomenout. Spojilo jak speciální kapsu na mp3 přehrávač, tak i vývod pro sluchátka. Další velmi „in“ věcí jsou síťované postraní kapsy na vodu. Můžete je využít jak na klasické lahve, tak i na camelbag, což je velmi lehký a pevný vak na vodu, vybavený neoprenovou hadičkou na pití. Velmi příjemným překvapením je také to, že ačkoliv jsou vždy vybaveny něčím neobvyklým, jejich váha se pohybuje okolo 750g.

Dalšími „vychytávkami“ jsou například úchyty na přilbu, in-line brusle, skateboard, dále pak píšťalka, nepromokavé zipy, vnitřní organizér, bederní popruhy a pláštěnka. U Husky batohů se skutečně meze nekladou a záleží jen na vás, jaký je ten pravý.